Posted on Wrzesień 19, 2016

Jedzenie w Warszawie

Wspaniała restauracja.

Restauracje to wspaniałe miejsca, w których możemy zjeść wspaniałe dania tworzone przez osoby, jakie na prawdę znają się na rzeczy.

Przykładem niesłychanie dobrej restauracji w Warszawie jest Trattoria Bellini. Jest to świetna restauracja Magdy Gessler, jaka oferuje przepyszną włoską kuchnię. Restauracja ta słynie zarówno z ogromnego temperamentu, jak także z zamiłowania do wybornej kuchni. Wszyscy kucharze, którzy niegdyś spędzili wiele godzin gotując pod niesłychanie czujnym okiem włoskiego maestro sztuki kulinarnej przygotują nam na prawdę świetne dania. W restauracji tej znajdziemy między innymi ręcznie przygotowywane makarony czy również świeże sałaty oraz perfekcyjne dania mięsne albo rybne, a także znakomite toskańskie zupy. Bez wątpienia restauracja serwuje także dania dla najmłodszych. Dziecięce menu proponuje pizze z ananasem bądź spaghetti z pulpecikami i sosem pomidorowym albo domowy rosół z makaronem.

Do omawianych restauracji na prawdę warto się wybrać, a z pewnością się nie zawiedziemy. Wszystko przygotowywane jest na najwyższym poziomie, tak by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *