Ślub – zaczynamy odliczanie


Już niedługo zacznie się sezon ślubny. Przyszłe panny młode planują przyjęcia, dobierają kolorystykę sali do odcienia swojej sukni. Planowane jest menu i zamawiane są alkohole. Odbywają się ostatnie przymiarki sukien ślubnych i garniturów. Wybrana jest już lista hitów na wesele.

W ostatnich latach obserwujemy coraz wiersze zainteresowanie estetyczną oprawą ślubu i wesela. Dotyczy to zarówno sali weselnej, jak również uroczystości w kościele.

Obecnie dekoracje kościołów Poznań są integralnym elementem przygotowań. Każdy ślub może otrzymać indywidualną oprawę muzyczną i kwiatową. Z mody wyszły sztuczne kwiaty w plastikowych wazonach. Teraz w nawach kościoła możemy zobaczyć piękne kompozycje kwiatowe, świece i inne detale.

Państwo młodzi często na miejsce zaślubin wybierają stare, zabytkowe kościoły, które nie wymagają wielu dekoracji i swoją powagą gwarantują podniosły nastrój uroczystości. W takim wypadku wystarczy kwiatowa dekoracja ołtarza i drobne elementy przystrajające ławki. Do tego stonowane, tradycyjne pieśni weselne.